Verilerinizi Bulutta Taşıyın!

Sistem ve Ağ İzleme Çözümleri

İhtiyaçlarınıza göre kaynakları kolayca ölçeklendirme imkanı.
İşinizi Her Yere Taşıyın!

Sistem ve ağ izleme, işletmelerin ağ altyapılarını ve sistemlerini sürekli olarak gözlemlemeyi içeren kritik bir süreçtir.

Sistem ve ağ izleme, işletmelerin bilgisayar ağlarını ve bilişim sistemlerini yakından takip etmelerini sağlayan bir süreçtir. Bu izleme süreci, ağın performansını, güvenliği ve sorunsuz işleyişini sağlamak amacıyla gerçekleştirilir.

Performans İzleme: Ağ altyapısının ve sunucuların performansı sürekli olarak takip edilir. Böylece ağda olası sorunlar önceden tespit edilir ve çözülmesi için hızlı müdahale yapılır.

Veri Trafiği İzleme: Ağ üzerinden geçen veri trafiği analiz edilir. Bu, ağdaki yüksek veri trafiği veya anormal aktivitelerin tespit edilmesine yardımcı olur.

Güvenlik İzleme: Potansiyel tehditler ve güvenlik ihlalleri izlenir. Saldırı girişimleri veya güvenlik açıkları hızla tespit edilerek önlenir.

Uyarı ve Bildirimler: İzleme sistemleri, belirlenen kritik olaylar veya hatalarla ilgili uyarılar ve bildirimler üretir. Bu sayede sorunlara hızla müdahale edilir.

Kayıt ve Raporlama: Tüm izleme verileri kaydedilir ve raporlar oluşturulur. Bu raporlar, ağın ve sistemlerin performansını izlemek, iyileştirmeler yapmak ve gelecekteki ihtiyaçları belirlemek için kullanılır.

Sistem ve ağ izleme, hizmetlerimizle verimliliğinizin artmasına kesintileri önlemenize ve güvenliği sağlamanıza yardımcı oluruz. Ayrıca, gelecekteki büyüme ve değişikliklere hazırlıklı olmanıza da katkıda bulunuruz. 

Her Türlü BT Hizmetleri için

BT hizmetlerinde uzmanlaşmış bir ekiple çalışmak istediğinizde, doğru adrestesiniz. Sorularınızı, taleplerinizi veya işbirliği tekliflerinizi bize iletmek için yanda ki formu kullanabilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt vermek için buradayız!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Her iş farklıdır ve bu yüzden benzersiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Veri güvenliği, iş sürekliliği ve verimlilik alanlarındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

    Registration

    Forgotten Password?