Dijital Dünyada Verilerin Korunması!

Bilgi Güvenliği Çözümleri

Gelişen teknolojiyle birlikte, bilgi güvenliği çözümlerinin sürekli olarak güncellenmesi ve iyileştirilmesi, değişen tehdit manzarasına ayak uydurabilmek adına hayati öneme sahiptir.
Bilgi Güvenliği Çözümleri

Bilgi güvenliği, siber saldırılara, veri sızıntılarına ve diğer güvenlik risklerine karşı savunma sağlamayı amaçlar.

Bilgi güvenliği çözümleri, kurumların ve bireylerin verilerini koruma, tehditlere karşı savunma ve gizliliği sağlama amacıyla kullanılan yöntemler, teknolojiler ve stratejilerdir. Bilgi güvenliği, siber saldırılara, veri sızıntılarına ve diğer güvenlik risklerine karşı savunma sağlamayı amaçlar.

Bilgi güvenliği çözümleri, modern iş dünyasında ve dijital ortamlarda gizlilik ve güvenliği sağlamak için hayati bir öneme sahiptir. Teknolojik ilerlemelerle birlikte siber tehditler de arttığı için, güvenlik çözümlerinin sürekli olarak güncellenmesi ve geliştirilmesi önemlidir.

Gelişmiş veri güvenliği sağlamak amacıyla, veri şifreleme, güvenlik duvarları, antivirüs ve antimalware yazılımları, iki aşamalı kimlik doğrulama, erişim kontrolleri ve yetkilendirme, ağ izleme ve güvenlik incelemesi, personel eğitimi ve farkındalık, güvenlik incelemeleri ve sızma testleri, güncel yazılım ve yama yöntemleri gibi çeşitli hizmetleri sunuyoruz.

Bilgi Güvenliği İş Ortaklarımız

FortiMail

Fortinet FortiMail, Fortinet Güvenlik Kumaşı'na entegre edilmiş olup, URL ve kum havuzu dosya analizi gibi gelişmiş yeteneklerle korumayı artırır. FortiSIEM ve FortiSOAR çözümleriyle entegrasyonlar aracılığıyla yanıt dahil iş akışlarının otomasyonunu sağlar. FortiMail, bağımsız test firmaları tarafından doğrulanan şekilde e-posta güvenliğinde en iyi performansı sağlar.

FortiNAC

FortiNAC, işletme ağına bağlı olan IT, IoT, OT/ICS'den IoMT'ye kadar cihazları kapsayan, tüm dijital varlıkları denetleyen ve koruyan bir sıfır güven erişim çözümüdür. FortiNAC, Fortinet Güvenlik Kumaşı'nı güçlendiren ağ erişim kontrolü ile ağa bağlanan her şey için görünürlük, kontrol ve otomatik yanıt sunar. FortiNAC, IoT tehditlerine karşı koruma sağlar, üçüncü taraf ağ cihazlarına kontrol sağlar ve geniş bir ağ olay yelpazesi için otomatik yanıt düzenler.

FortiToken

FortiToken kullanıcı hesaplarının ve şifrelerin tehlikeye girmesinden kaynaklanan ihlalleri önlemeye yardımcı olur, bu da kaynaklara erişmeye çalışan kullanıcıların kimliğinin kesinliğini artırır. Çok faktörlü kimlik doğrulama (MFA) sağlamak için FortiToken, FortiAuthenticator ve FortiGate Son Nesil Güvenlik Duvarları ile entegre olur ve Fortinet Kimlik ve Erişim Yönetimi (IAM) çözümünün bir parçasıdır.

FortiGate

FortiGate ünümüz ağlarını korumak için entegre bir güvenlik yaklaşımına ihtiyaç vardır. FortiGate 1800F, tutarlı koruma ve politika uygulamasını, hibrit IT ortamının her yerinde sağlayan güvenlik odaklı bir ağ sunar.
FortiGate 1800F, hız, hiperskala ve kullanılabilirlikle güvenli dijital hızlandırmayı mümkün kılar. Fortinet Güvenlik Kumaşı'nın bir parçası olarak, tüm saldırı yüzeyini korumak için ağ altyapısındaki güvenlik kontrolleri ile entegre olur.
Aynı tanıdık işletim sistemi olan FortiOS, tüm FortiGate cihazlarını güçlendirir. Aynı açık API standartlarını takip ederek, otomasyon odaklı NOC işlemleri ile işlemleri basitleştirmeye yardımcı olur.

FortiAuthenticator

FortiAuthenticator, yetkisiz kullanıcıların ağa erişim kazanmasından veya geçerli kullanıcılara uygun olmayan erişim seviyelerinin verilmesinden kaynaklanan ihlalleri önlemek için kimlik ve erişim yönetimi (IAM) hizmetleri sağlar. FortiAuthenticator, yalnızca doğru kişinin hassas kaynaklarınıza ve verilerinize doğru zamanda erişebilmesini sağlar.

FortiAnalyzer

FortiAnalyzer, Fortinet Güvenlik Kumaşı'nın temelini oluşturarak merkezi günlükleme ve analiz sağlar, ayrıca uçtan uca görünürlük sunar. Sonuç olarak, analistler güvenlik durumunu daha etkili bir şekilde yönetebilir, güvenlik süreçlerini otomatikleştirebilir ve tehditlere hızla yanıt verebilirler.

Sandbox

Fortinet'in kum havuzu çözümleri, sıfır gün kötü amaçlı yazılımları ve diğer gelişmiş dosya tabanlı tehditleri tespit eder ve analiz eder. Hizmet ve ürün kombinasyonu, dosya tabanlı sıfır gün tehditlerinden gelişmiş tespit ve koruma için kapsamlı, koordineli, entegre ve ölçeklenebilir bir yaklaşım sunar. İnline kum havuzlaması, endüstrinin ilk NGFW üzerinde inline engelleme sunmaktadır. Esnek dağıtım seçenekleri, Platform Hizmeti olarak, Yazılım Hizmeti olarak, sanal makine ve donanım cihazı olarak sunularak herhangi bir kullanım durumu ve organizasyon tipine uygunluk sağlar.
ESET Safetica DLP (Data Loss Prevention): Hassas verilerin sızmasını önlemek için veri kaybını izleme ve kontrol etme yetenekleri sunar.

ESET Safetica Insight: Kullanıcıların işyeri bilgisayarlarında hangi uygulamaları ve web sitelerini kullandığını izleyerek iş verimliliğini artırmaya yardımcı olur.

ESET Safetica Mobile: Mobil cihazlarda güvenlik ve veri yönetimi sağlar, böylece mobil cihazlar üzerinden veri kaybı riskini azaltır.

ESET Endpoint Protection: İşinizi siber tehditlere karşı korumanın yanı sıra, iş sürekliliğini ve veri bütünlüğünü sağlamak için tasarlanmıştır. İşletmenizin büyümesini esteklerken, güvende hissetmenizi sağlar.

ESET Endpoint Protection, iş ağınızı güçlü bir şekilde korurken iş sürekliliğini de sağlar. Tehditlerle başa çıkmak için hızlı ve etkili bir çözüm sunar.
Her zaman ve her yerde koruma sağlarken ofis içi veya uzaktan çalışırken, cihazlarınız ve verileriniz her zaman güvende olur.
Yüksek Performans sayesinde iş sürekliliğini engellemeden yüksek performans sunar. Bilgisayarlarınız hızlı çalışmaya devam eder.
Kolay Yönetimi ile tek bir merkezi yönetim konsolu sayesinde tüm cihazları kolayca yönetebilirsiniz. İş akışınızı kolaylaştırır ve zaman kazandırır.
Veeam Immutable Backup, veri yedeklemelerinin güvenliğini ve bütünlüğünü artırmak amacıyla kullanılan bir teknoloji ve yöntemdir. Immutable backup, yedeklenen verilerin değiştirilmesini veya silinmesini engellemek için tasarlanmıştır.

Her Türlü BT Hizmetleri için

BT hizmetlerinde uzmanlaşmış bir ekiple çalışmak istediğinizde, doğru adrestesiniz. Sorularınızı, taleplerinizi veya işbirliği tekliflerinizi bize iletmek için yanda ki formu kullanabilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt vermek için buradayız!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Her iş farklıdır ve bu yüzden benzersiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Veri güvenliği, iş sürekliliği ve verimlilik alanlarındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

    Registration

    Forgotten Password?