Üstün Ofis Üretkenliği!

Microsoft Kurumsal Çözümler

Microsoft 365 ile İşinizi Dönüştürün... Yaratıcılığı, Güvenliği ve İşbirliğini Bir Araya Getirin.
Güvenli ve Verimli Depolama

Microsoft 365, iş dünyasında yaratıcı ve güvenli işbirlikleri kurmanız için tasarlanmıştır.

Dijital dönüşüm sürecinde, teknolojinin gücünden maksimum şekilde yararlanmak kurumların rekabet avantajı kazanmasını sağlar.

Microsoft 365, Office 365, Windows 10 ve Enterprise Mobility + Security eklentilerini içinde barındırarak, yaratıcı işbirliklerini daha da geliştirmenize olanak tanır. Microsoft 365, iş dünyasında yaratıcı ve güvenli işbirlikleri kurmanız için tasarlanmıştır.

İşte Microsoft 365 ile neler yapabilirsiniz;

İşbirliği ve İletişimde Yenilikçilik,

Uzaktan veya ofiste çalışmanız fark etmeksizin gerçek zamanlı sohbet edebilir, sesli ve görüntülü aramalar yapabilir, çevrimiçi toplantılar düzenleyebilirsiniz. Microsoft Teams sayesinde ekip üyeleriyle etkili bir şekilde iletişim kurabilir, projeleri birlikte yönetebilirsiniz.

Güvenli ve Verimli Depolama,

OneDrive bulut depolama hizmeti sayesinde dosyalarınıza her yerden erişebilirsiniz. Verileriniz güvende tutulurken, dokümanları kolayca paylaşabilir ve işbirliği yapabilirsiniz.

Üstün Ofis Üretkenliği,

Office 365 uygulamaları ile belge oluşturabilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz. Word, Excel, PowerPoint gibi güçlü araçlarla işinizde daha hızlı ve verimli olabilirsiniz.

Microsoft’un üretkenlik bulutu olan Microsoft 365, işinizi daha yaratıcı, güvenli ve işbirliğine dayalı bir şekilde yönetmenize yardımcı olur.
İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun fiyatlandırma seçenekleri ile Microsoft Teams, OneDrive ve Office 365 gibi çözümleri tek bir pakette sunar. Geleceğe yönelik adımlarınızı, Microsoft 365 ile daha sağlam ve etkili bir şekilde atın.

Her Türlü BT Hizmetleri için

BT hizmetlerinde uzmanlaşmış bir ekiple çalışmak istediğinizde, doğru adrestesiniz. Sorularınızı, taleplerinizi veya işbirliği tekliflerinizi bize iletmek için yanda ki formu kullanabilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt vermek için buradayız!

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Her iş farklıdır ve bu yüzden benzersiz ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretiyoruz. Veri güvenliği, iş sürekliliği ve verimlilik alanlarındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için buradayız.

    Registration

    Forgotten Password?