Profesyonel Hizmetler

Danışmanlık

Sunucu yönetiminden, sanallaştırmaya, yedeklemeden güvenliğe uzmanlaştığımız birçok alanda, iş sürekliliğine duyarlı ve soruna odaklı hizmet arayışında olan profesyonellerimizle deneyim ve bilgilerimizi paylaşıyoruz.

Bakım Servisleri

Tecrübeli teknik ekibimiz ile beraber sunduğumuz destek paketleri doğrultusunda, hafta içi çalışma saatleri veya tüm hafta boyunca 7/24 sizlere destek hizmeti sağlıyoruz.

Eğitim

VMware sanallaştırma ağırlıklı eğitimlerimiz veri merkezlerindeki projelerin çok daha hızlı ve etkili sonuçlanmasını, insan kaynağının daha verimli kullanılmasını hedefliyor.

2000’li yılların başından itibaren MCT (Microsoft Certified Trainer) ve 2008’den sonra VCI (VMware Certified Instuructor) sertifikaları ile sektörün Netron, Bilge Adam, Bilginç ve HP Eğitim Merkezi gibi saygın eğitim kurumlarında eğitmenlik yapan şirket kurucumuz Engin Çetinkaya, yetiştirmiş olduğu sayısız öğrencisi ile bu alanda bir duayen olarak sektöre hizmet vermektedir.

Eğitmenliğinin yanı sıra sektörün en zorlu ve sorunlu projelerinde keyifle yer almış olan Engin Çetinkaya, Çözümtek çatısı altında yaklaşık 10 yıldır bu bilgi birikimini müşterileri ile paylaşmayı sürdürüyor.

Dışkaynak

İçerisinden nitelikli birçok çalışanın çıktığı Çözümtek verimlilik arayışındaki veri merkezlerine kendi bünyesinde yetişmiş nitelikli ve en son teknolojilere hakim insan kaynağı desteğini sağlıyor.

Çözümtek kurucusu Engin Çetinkaya, şirket kültürünü dışarıda başarıyla yansıtan çalışanlarla deneyimini ve bilgisini paylaştığı gibi bu personelin arkasında durduğu için Çözümtek müşteriler nezdinde bir tür sigorta işlevi görüyor.