Biz Kimiz?

Yönetici Mesajı

ÇözümTek Tecrübe Demek…
Türkiye’de kişisel bilgisayarın doğuşunun ilk yıllarına dayanan kurum kültürümüz, o dönemden bu yana Dijital’de Göçmen değil “Dijital Yerli” olma istek ve amacımızla şekillendi.

ÇözümTek Öğrenmek Eğitmek Demek…
Bu nedenle sadece bir entegratör olarak değil, aynı zamanda bir danışman, bir eğitimci olarak dünyanın en yetkin teknoloji markaları ile birlikte Türkiye’nin farklı köşelerinde ve yurtdışında IT yöneticilerine eğitimler vermeyi bir sosyal sorumluluk olarak algıladık.

ÇözümTek Samimiyet Demek
Sosyal sorumluluk projelerini öyle samimiyetle ele aldık ki; yıllar önce kurmuş olduğumuz, bugün resmi bir bağımız olmasa bile bu projeler halen yaşamayı başarıyor. Bunun en iyi örneklerinden biri 20 yıldır yaşayan Microsoft Sitebuilders grubudur.

ÇözümTek Sanallaştırma Demek
Türkiye’nin en büyük kurumlarının IT yapılandırması ve sanallaştırma Projelerinde emeğimizin olması bizim için en büyük mutluluk kaynağıdır.

Vizyonumuz
Masanın her iki tarafında bulunmuş profesyonelleri bünyesinde bulunduran ÇözümTek’in vizyonu, çözüm ortağı olacağı firmanın istediğinden daha iyi hizmet verebilmektir.

Misyonumuz
ÇözümTek için zor veya büyük proje yoktur. ÇözümTek için aşkla yapılan işler vardır. Misyonumuz bütün projelerimizi aşkla yapmaktır, aşkla yürütmektir.

MCT (Microsoft Certified Trainer)
VmWare Eğitmenliği (VCI)

Engin Çetinkaya
Genel Müdür
MCT & VCI

Kalite Güvencesi

Çözümtek olarak sanallaştırmadan bulut teknolojilerine, sunucu ve ağ yönetiminden bilgi güvenliğine en temel ve gelişen BT hizmetlerinde uzmanlığımız ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimize güçlü iş değerleri sunmaktayız. Bu nedenle insan kaynaklarımızda kalite ve eğitime yatırım yapmanın yanı sıra şirket kültürü olarak da uzmanlaşmanın önemine inanıyoruz.

Danışmanlık, eğitim ve kaynak sağlama (outsourcing) konusunda standartlarımızı sürekli yükseltiyor; kalite güvencesine yatırım yapıyoruz.

Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi ISO 27001 ve ITIL standartlarını başarıyla uygulamaya yarayan Bilgi Teknolojileri Hizmet Yönetimi Sistemi ISO 20000 başta olmak üzere çeşitli sertifikalarımız, Çözümtek müşterilerine endüstri standartlarında hizmet sunma olanağı sağlıyor.

Basında Çözümtek

Çözümtek sosyal medya varlıkları ve kurucusu Engin Çetinkaya’nın basına yansıyan haberleriyle güncel gelişmeleri zaman zaman müşterileri ile paylaşmaktadır.

Çözümtek Genel Müdürü Engin Çetinkaya ile yapılmış bazı röportajlara ve sanallaştırma sunumlarına aşağıdaki internet bağlantılarından erişebilirsiniz.